Haber

Bakırköy Gençlik ve Eğitim Merkezi’ne saldırı

Bakırköy Belediyesi’nin 2019 yılından bu yana ücretsiz üniversiteye hazırlık eğitimi verdiği Bakırköy Gençlik ve Eğitim Merkezi’ne (BAKGEM) dün gece kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından yumurta ve unlu saldırı gerçekleştirildi. Saldırının Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu sosyal medya hesabından “Bu kadar kötülüğe gerek var mı?” başlığıyla duyurdu.

Bakırköy Kartaltepe’deki Milli Park içerisinde yer alan ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere ücretsiz eğitim veren BAKGEM’e yumurta ve unlu saldırı düzenlendi. Dün gece kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından gerçekleştirildiği anlaşılan saldırıyı Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu sosyal medya hesaplarından duyurdu.

“BU KÖTÜLÜĞE GEREK VAR MI”

Kerimoğlu, “Bu kadar kötülüğe gerek var mı” başlığıyla paylaşımında saldırıyı kınadı ve şunları söyledi:

“Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere ücretsiz eğitim veren Bakırköy Gençlik ve Eğitim Merkezimizin (BAKGEM) pencere ve duvarlarına dün gece yumurta ve unla saldırı düzenlendi. Yüzde 90 başarı ile ilçe belediyelerine örnek teşkil ettiğini belirterek, “Yasal işlemleri başlatıyorum. Öğrencilerimiz endişelenmesin, eğitim aksamayacaktır, başarılı çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu