Haber

Gemlik’te Bayram Coşkusu Alanlara Yakışmadı

Gemlik Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlediği etkinliklerle eğlenceli dakikalar geçirdi. İskele Meydanı ve Zeytindalı Meydanı’nda gerçekleştirilen etkinliklere binlerce çocuk katıldı ve etkinlikler beğeniyle karşılandı.

Gemlik Belediyesi’nin iki farklı bölgedeki faaliyetlerinde; Çocuklar fotoğraf, kum boyama, sosis balon, sokak oyunları ve bilim atölyelerinde eğlenceli dakikalar geçirirken, planetaryum çadırında görsel gösterileri ilgiyle takip ettiler. Gemlik Belediyesi’nin İskele Meydanı’na kurduğu sahnede; Gemlik Belediyesi Çocuk Korosu, çocuk bandosu ve çocuklar tarafından halk oyunları gösterisi yapıldı. Palyaço, maskot ve animatör gösterilerini büyük bir dikkatle izleyen çocuklar, panayır alanındaki birçok aktivite ve şişme oyun parkurlarında çok eğlendiler.

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, “Her şey çocuklarımızın gülümsemesi için”

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, ilçede yaşayan çocukların memnuniyeti için çalışmaya devam edeceklerini belirterek, Gemlik’te yaşayan çocukların bir sonraki bayramı sabırsızlıkla bekleyeceklerini söyledi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlenen etkinliklerle çocukların doyasıya eğlendiklerini vurgulayan Önder Sertaslan, “Bugün şenlik alanımızı dolduran çocuklara ve ailelerine çok teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımıza devam edeceğiz. hayallerinin gerçekleşeceği bir dünya için Gemlik Belediyesi olarak hep güneşli günlere uyanacakları bir şehir için konuşuyoruz Her şey geleceğimizin teminatı çocuklarımızın gülümsemesi için Nisan Çocuk Bayramımız kutlu olsun. 23. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bir kez daha kutlu olsun.”

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan konuşmaların ardından kendisine yoğun ilgi gösteren çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habertoroslar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu